Věda a výzkum, Laboratoře

Komplexní realizace stavebních a technologických celků. Komplexní realizace laboratoří.

Pro oblast vědy, výzkumu a laboratoří nabízíme komplexní dodávky stavebních a technologických celků. Naší hlavní specializací jsou komplexní dodávky laboratorních prostor s nějrůznějšími provozními nároky. Pro Váš výzkum, vývoj či kontrolní činnost vytvoříme optimální podmínky zajištující 100% bezpečnost Vaší práce při minimalizaci provozních nákladů. Naše řešení jsou nadčasová a umožní Vám variabilitu ve Vaší budoucí práci.
 

Stavby na Klíč

Poskytujeme kompletní služby a realizaci v plném rozsahu: Konzultace, Exportní financování, Projekční činnost, Vývoj a výroba, Realizace, Inženýrská činnost, Validace a kvalifikace, Servis.

Laboratoře BLOCK®

Komplexní dodávky laboratoří s nejrůznějšími provozními nároky: vestavby laboratoří, laboratorní nábytek, technologické zařízení a doplňky.

Čisté prostory BLOCK®

Vlastní vývoj a výroba systémů vestaveb čistých prostor.

Doprovodné prostory

Administrativní prostory, skladovací prostory, odpočinkové prostory, zázemí.

HVAC (vytápění, vzduchotechnika, chlazení)

Vytápění, vzduchotechnika, klimatizace a chlazení, včetně elektroinstalace řídících systémů.

Technologické rozvody/Produktovody

Čistá média PW, WFI, PS, technologické plyny a jiná technologická média, průmyslová pára, odpadové hospodářství, produktovody, CIP-SIP stanice aj.

Technologické zařízení

Digestoře, Laminární boxy.

Izolátorová technologie BLOCK®

Individuální řešení izolátorů a RABS postavené na flexibilním stavebnicovém systému.

Speciální nábytek BLOCK®

Nerezové pracovní, perforované, mycí stoly, nerezové výlevky, mycí žlaby, kovové regály, nerezové pojízdné stolky a manipulační vozíky.

 

REALIZACE NA KLÍČ

Vaše projekty jsme schopni zrealizovat formou dodávky na klíč, tzn. zajištění komplexní realizace projektu od prvotního technického návrhu, přes vypracování všech potřebných stupňů projektové dokumentace, až po jejich samotnou realizaci, zprovoznění, měření a zkoušky, validace a záruční i pozáruční servis.

Videoprezentace z realizace na klíč v oblasti Farmacie: Centrum výzkumu a vývoje vakcín (BNH – Bioveta Novelty Hall).

 

 

PROJEKCE A REALIZACE LABORATOŘÍ s vysokými provozními nároky

 

 • Laboratoře pro farmacii, chemický průmysl, zdravotnictví, vysoké školy, potravinářský průmysl aj.

 • Laboratoře fyzikální, analytické, vývojové, kontrolní, imunologické, biochemické, diagnostické, národně - referenční, molekulárně - biologické, stomatologické aj.

 • BSL-2, BSL-3 a BSL-4 laboratoře.

Kovový laboratorní nábytek Köttermann

Vaše laboratoře vybavíme kovovým laboratorním nábytkem Köttermann. Naše sesterská společnost BLOCK Technology a.s. je autorizovaný partner německé společnosti Köttermann, která navrhuje a vyrábí laboratorní nábytek a zařízení již od roku 1946.

 • Vyrobeno z galvanizované oceli s komaxitovým povlakem zaručující násobně vyšší jak mechanickou, tak i chemickou odolnost oproti produktům z lamina.
 • Certifikováno dle EN norem.
 • Jedná se o modulární systém s vysokou flexibilitou uspořádání dle požadavků zákazníka.
 • Precizní německá výroba.
 • Životnost minimálně 20 let.

 

Více informací na www.koettermann.cz

Dodávka kovového laboratorního nábytku Köttermann v rámci komplexní realizace laboratorní budovy Analytic Operation Bulding. Více info ZDE »

MODULÁRNÍ A KONTEJNEROVÉ SYSTÉMY PRO LABORATOŘE

Systém prefabrikovaných dílů, které dodáváme podle potřeb klienta. Hlavní výhodou řešení je flexibilita a mobilita systému. Celý systém je kompatibilní dle potřeb zákazníka: libovolný počet modulů nebo kontejnerů může být smontován nejen vedle sebe v obou směrech. Kontejnerová a modulární řešení realizujeme na klíč a dodáváme je jako funkční celky se všemi jeho dílčími částmi.

 • Rychlost
 • Variabilit a flexibilita
 • Jednoduchá montáž / demontáž
 • Jednoduché přemístění

Více info ZDE »

PROMYŠLENÉ a komplexní ŘEŠENÍ BLOCK®

Vždy klademe důraz na vysokou provozní spolehlivost našich řešení. Garantujeme stabilnost parametrů pro nejnáročnější procesy. Naše dodávky splňují vysoké nároky na kvalitu, bezpečnost a ochranu životního prostředí s maximálním podílem moderních přístupů.

V rámci skupiny BLOCK® vyrábíme a dodáváme vlastní systém Forclean® GMP pro výstavbu laboratoří splňujících normy GLP a GMP. Laboratoře vybavíme kovovým laboratorním nábytek Köttermann. Součástí komplexních dodávek jsou řešení zdrojů a distribuce médií, manipulace s produktem a odpadové hospodářství.

Naše partnerská firma BLOCK Technology, která je taktéž členem skupiny BLOCK®, je výrobcem a dodavatelem izolátorové technologie a zařízení pro čisté prostory.

×

E-katalog byl přesměrován na stránky firem skupiny BLOCK.️

×

Budete přesměrování na webovou stránku blocktechnology.eu

Tento produkt nabízí společnost BLOCK Technology a.s., která je členem skupiny BLOCK®.


Zůstat na webu