Obchodní manažer (BLOCK CRS a.s.)

Pro náš rozšiřující tým hledáme kolegu či kolegyni na pozici Obchodního manažera.

Zázemí najdete v kanceláři ve Valašském Meziříčí.

Co vás čeká:

  • Vyhledávání nových zákazníků v oblasti inženýringové výstavby (farmacie, biotechnologie, zdravotnictví, věda a výzkum, mikroelektronika)
  • Vedení aktuálního seznamu zákazníků, příležitostí a jejich následná správa
  • Obchodní činnosti spojené s prodejem vlastních výrobků
  • Aktivní spolupráce při přípravě propagačních materiálů
  • Spolupráce zejména s Projektovými manažery a ostatními útvary společnosti
  • Spolupráce s obchodním ředitelem na vytváření obchodní strategie společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe stavebního či technické zaměření
  • Praxe v oblasti obchodu min. 3 roky,
  • Výhodou jsou zkušenosti v oblasti projekce, stavební výroby nebo realizace staveb
  • Ochotu cestovat
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Služební auto s možností použití i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon, notebook
  • Roční odměny
  • Pružnou pracovní dobu a dovolenou 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti, stravenkový paušál, zvýhodněné telekomunikační služby, příspěvek k pracovnímu a životnímu jubileu, odměna za doporučení kandidáta, káva na pracovišti zdarma a jiné
  • Příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv
  • Firemní akce (zájezdy na hory, sportovní den, vánoční večírek, teambuildingy aj.)

Těším se na Vás!

Zdenka :)

E-katalog byl přesměrován na stránky firem skupiny BLOCK.️

Budete přesměrování na webovou stránku blocktechnology.eu

Tento produkt nabízí společnost BLOCK Technology a.s., která je členem skupiny BLOCK®.

Zůstat na webu