Výhody

VLASTNÍ KONSTRUKČNÍ ŘEŠENÍ PRO REALIZACI I TĚCH NEJSLOŽITĚJŠÍCH PROJEKTŮ

Pro vestavbu čistých prostor nabízíme vlastní systémy - ty se skládají z řady komponentů, které jsou vzájemně kompatibilní – tzv. EASY TO ASSEMBLY trend. Díky tomu je možné sestavit libovolné prostory nejvyšší kvality.

 

JEDNODUCHÁ INTEGRACE VŠECH POTŘEBNÝCH PRVKŮ

 

VLASTNÍ VÝVOJ A VÝROBA

Jednotlivé komponenty všech systémů si sami vyvíjíme a vyrábíme - proto není problém, aby se jednotlivé komponenty přizpůsobily konkrétním prostorovým požadavkům. Tím zákazníkovi nabízíme obrovskou variabilitu a flexibilitu ve vytváření ideálního pracovního prostředí.

 

DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI

Jelikož se na trhu pohybujeme od rozmachu vestaveb čistých prostor, dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky na vestavby prostor. Dlouholeté zkušenosti s výstavbou čistých prostor a nabyté poznatky se snažíme aplikovat ve vývoji systémů a všech jejich vestavěných komponentů. Svou flexibilitou dokážeme reagovat na aktuální trendy a vyjít vstříc specifickým požadavkům zákazníka.

 

VNITŘNÍ ROZVODY A TECHNOLOGIE
Naše systémy vestaveb jsou uzpůsobeny pro vedení a zapojení veškerých vnitřních rozvodů (vzduchotechnika, chlazení, elektroinstalace, medicinální plyny atd.) a montáž příslušné technologie dle řešení projektové dokumentace.

 

PRECIZNÍ A PŘESNÉ DETAILY

 

SNADNÁ ČISTITELNOST POVRCHŮ
Tmelené spáry, fabiony, plynulé přechody.

×

E-katalog byl přesměrován na stránky firem skupiny BLOCK.️

×

Budete přesměrování na webovou stránku blocktechnology.eu

Tento produkt nabízí společnost BLOCK Technology a.s., která je členem skupiny BLOCK®.


Zůstat na webu