Mikroelektronika, Optika, Automotive

Komplexní realizace stavebních a technologických celků s vysokými nároky na čistotu prostředí a technologická média.

Nabízíme kompletní dodávky stavebních a technologických celků s vysokými nároky na čistotu prostředí a technologická média, jako jsou například výrobní prostory pro mikroelektroniku, optiku, automotive. Díky dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu týmu jsme schopni vyhovět provozům s různorodými a často vysoce náročnými požadavky na výrobní prostředí. Vybudujeme pro Vás velkoprostorové montážní haly s kontrolovanou čistotou i speciální pracoviště s nejpřísnějšími požadavky na čistotu vzduchu, teplotní a vlhkostní parametry. Projektový tým složený z Vašich procesních technologů a našich specialistů projektantů pro Vás optimalizuje celý proces z pohledu energetických nároků a minimalizace dopadů na životní prostředí.

Stavby na Klíč

Poskytujeme kompletní služby a realizaci v plném rozsahu: Konzultace, Exportní financování, Projekční činnost, Vývoj a výroba, Realizace, Inženýrská činnost, Validace a kvalifikace, Servis.

Prostory s požadovanou třídou čistoty

Vlastní systém pro komplexní výstavbu prostor s vysoce náročnými požadavky na čistotu pracovního prostředí s ohledem na zabránění částicové kontaminace.

Prostory splňující přísné mikroklimatické podmínky

Speciální výrobní a montážní pracoviště náročná na tepelně-vlhkostní podmínky, které jsou určeny teplotou, relativní vlhkostí a rychlostí proudění vzduchu.

Montážní haly a pracoviště náročná na vzduchotechnické systémy

Montážní haly, odsávaná pracoviště a skladové prostory náročné na VZT systémy.

Laboratoře

Laboratoře s nejrůznějšími provozními nároky. Vestavby laboratoří, laboratorní nábytek, technologické zařízení a doplňky.

Doprovodné prostory

Skladovací prostory, administrativní prostory, odpočinkové prostory, zázemí.

HVAC (vytápění, vzduchotechnika, chlazení)

Kompletní systém tepelné techniky, klimatizace, vzduchotechniky, technologického chlazení, vodního chlazení, kotelen, výměníkových stanic a stlačeného vzduchu, včetně elektroinstalace a řídících systémů.

Technologická média

Čistá média: rozvody demi vody  l  speciální technologické plyny.

Technologická zařízení

Reaktory, zásobníky, technologické zařízení, odlučovače atd.

Speciální nábytek

Nerezové pracovní, perforované, mycí stoly, nerezové výlevky, mycí žlaby, kovové regály, nerezové pojízdné stolky a manipulační vozíky. 

 

PROJEKCE A REALIZACE STAVEB V OBLASTI MIKROELEKTRONIKY, OPTIKY A AUTOMOTIVE

Máme zkušenosti s realizací staveb pro:
  • Výroba polovodičů, čipů a jednoúčelových strojů
  • Vývoj a výroba světelné techniky
  • Výroba displejů a senzorů pro stavební a zemědělské stroje
  • Výroba komponentů pro automobilový průmysl

PROMYŠLENÉ a komplexní ŘEŠENÍ BLOCK®

Vždy klademe důraz na vysokou provozní spolehlivost našich řešení. Garantujeme stabilnost parametrů pro nejnáročnější procesy. Naše dodávky splňují vysoké nároky na kvalitu, bezpečnost a ochranu životního prostředí s maximálním podílem moderních přístupů.

V rámci skupiny BLOCK® vyrábíme a dodáváme vlastní systém Forclean® Průmysl, určený pro výstavbu čistých prostor, kde je rozhodujícím parametrem zabránění částicové kontaminace.

×

E-katalog byl přesměrován na stránky firem skupiny BLOCK.️

×

Budete přesměrování na webovou stránku blocktechnology.eu

Tento produkt nabízí společnost BLOCK Technology a.s., která je členem skupiny BLOCK®.


Zůstat na webu