Naše nabídka

Pro oblast mikroelektroniky, optiky a automotive  realizujeme komplexní dodávky stavebních a technologických celků s vysokými nároky na čistotu prostředí a technologická média. Vybudujeme pro Vás velkoprostorové montážní haly s kontrolovanou čistotou i speciální pracoviště s nejpřísnějšími požadavky na čistotu vzduchu, teplotní a vlhkostní parametry. Projektový tým složený z Vašich procesních technologů a našich specialistů projektantů pro Vás optimalizuje celý proces z pohledu energetických nároků a minimalizace dopadů na životní prostředí.

 


 

KOMPLEXNÍ DODÁVKY STAVEBNÍCH A TECHNOLOGICKÝCH CELKŮ

Stavby na Klíč

Poskytujeme kompletní služby a realizaci v plném rozsahu: Konzultace, Exportní financování, Projekční činnost, Vývoj a výroba, Realizace, Inženýrská činnost, Validace a kvalifikace, Servis.

Prostory s požadovanou třídou čistoty

Vlastní systém pro komplexní výstavbu prostor s vysoce náročnými požadavky na čistotu pracovního prostředí s ohledem na zabránění částicové kontaminace.

Prostory splňující přísné mikroklimatické podmínky

Speciální výrobní a montážní pracoviště náročná na tepelně-vlhkostní podmínky, které jsou určeny teplotou, relativní vlhkostí a rychlostí proudění vzduchu.

Montážní haly a pracoviště náročná na vzduchotechnické systémy

Montážní haly, odsávaná pracoviště a skladové prostory náročné na VZT systémy.

Laboratoře

Laboratoře s nejrůznějšími provozními nároky. Vestavby laboratoří, laboratorní nábytek, technologické zařízení a doplňky.

Doprovodné prostory

Skladovací prostory, administrativní prostory, odpočinkové prostory, zázemí.

HVAC (vytápění, vzduchotechnika, chlazení)

Kompletní systém tepelné techniky, klimatizace, vzduchotechniky, technologického chlazení, vodního chlazení, kotelen, výměníkových stanic a stlačeného vzduchu, včetně elektroinstalace a řídících systémů.

Technologická média

Čistá média: rozvody demi vody  l  speciální technologické plyny.

Technologická zařízení

Reaktory, zásobníky, technologické zařízení, odlučovače atd.

Speciální nábytek

Nerezové pracovní, perforované, mycí stoly, nerezové výlevky, mycí žlaby, kovové regály, nerezové pojízdné stolky a manipulační vozíky. 

 


 

REALIZUJEME INVESTIČNÍ CELKY

 

Výroba polovodičů, čipů a jednoúčelových strojů

Vývoj a výroba světelné techniky

Výroba displejů a senzorů pro stavební a zemědělské stroje

Výroba komponentů pro automobilový průmysl

 

 

 

 

×

E-katalog byl přesměrován na stránky firem skupiny BLOCK®.️