Digestoře

Laboratorní digestoř napojená na vzduchotechnický odtah zabraňuje úniku nebezpečných látek z pracovního prostoru digestoře do místnosti. Výpary z pracovního prostoru jsou účinně odsávány vzduchotechnickým odtahem napojeným na externí odtahový ventilátor nebo na centrální vzduchotechnické odtahové potrubí. Digestoře vyrábíme v rozměrových šířkách 900, 1200, 1500, 1800 a 2100 mm.

 

Nabízíme 3 základní typy digestoří

 

Laboratorní digestoř DGLE s elektropohonem výsuvného okna

Nejvyšší typ digestoře s elektricky ovládaným výsuvem okna, která je vybavena ekonomickým osvětlením. Je hlídaná opticko-akustickou signalizací polohy výsuvného okna. Digestoř se ovládá pomocí hlavního vypínače a pomocí dotykového barevného displeje, který je chemicky odolný. Digestoř je vybavena opticko-akustickou signalizací bezpečného odtahu, dále obsahuje alarm při poklesu bezpečného odtahu. Digestoř je osazena čidlem pohybu, které monitoruje prostor před digestoří. Digestoř má osazené zářivkové svítidla.

 

Laboratorní digestoř DGL

Standardní typ digestoře s manuálně ovládaným výsuvem okna, která je vybavena ekonomickým osvětlením. Je hlídaná opticko-akustickou signalizací polohy výsuvného okna. Digestoř se ovládá pomocí hlavního vypínače a pomocí dotykového barevného displeje, který je chemicky odolný. Digestoř je vybavena opticko-akustickou signalizací bezpečného odtahu, dále obsahuje alarm při poklesu bezpečného odtahu. Digestoř má osazená zářivková svítidla.

 

Laboratorní digestoř DGP

Základní typ digestoře s manuálně ovládaným výsuvem okna, která je vybavena ekonomickým osvětlením. Je hlídaná opticko-akustickou signalizací polohy výsuvného okna. Digestoř se ovládá pomocí hlavního vypínače. Digestoř je vybavena opticko-akustickou signalizací bezpečného odtahu, dále obsahuje alarm při poklesu bezpečného odtahu. Digestoř má osazená zářivková svítidla.

 


 

Individuální sestavy digestoří

 

Fotogalerie

×

E-katalog byl přesměrován na stránky firem skupiny BLOCK.️

×

Budete přesměrování na webovou stránku blocktechnology.eu

Tento produkt nabízí společnost BLOCK Technology a.s., která je členem skupiny BLOCK®.


Zůstat na webu