Členství v asociacích

Abychom vám byli schopni nabídnout co nejkvalitnější služby, podporujeme neustálé vzdělávání a rozvoj našich zaměstnanců a s tím související jejich členství v organizacích.

 

 

ISPE asociace - The International Society for Pharmaceutical Engineering

(Mezinárodní společnost farmaceutických inženýrů)

  • Členy jsou fyzické osoby
  • Pracujeme podle zásad správné inženýrské praxe a aplikujeme nejnovější poznatky, které získáváme z členství v ISPE.
  • IISPE je společnost farmaceutických profesionálů, kteří mají expertní znalosti a vytváří vysoce kvalitní, cenově efektivní GMP řešení. Členové ISPE získávají široké a mnohostranné výhody, které zvyšují jejich znalosti o farmaceutickém průmyslu, umožňují jim spojit se s podobnými profesionály po celém světě a získávají možnost řešit GMP a regulatorní problematiku. Dostávají nástroje a zdroje, které jim dovolují profesní růst.

https://www.ispe.org/

 

 

 

VIP 3000

  • Členy jsou fyzické osoby
  • Asociace Verein Interessengemeinschaft Pharmabau VIP3000 e.V. je zaměřena na podporu všech technologií souvisejících s plánováním a realizací moderních farmaceutických průmyslových areálů, čistých prostor a souvisejících specializovaných prostor. Propaguje nové znalosti z oboru a podporuje jejich implementaci. Zahrnuje oblasti: farmaceutické procesní technologie, výstavbu výrobních budov vhodných pro farmaceutický průmysl, služby ve stavebnictví a servisu.

Asociace VIP 3000 - PDF ke stažení ZDE

  

 

 

Swiss Clean Room Concept

Swiss clean room concept je společenství odborníků na farmacii ve Švýcarsku.

Jedná se o organizaci, která pravidelně během roku pořádá školení a tréninkové kurzy na tématiku farmacie přímo v Bazileji (srdce farmacie ve Švýcarsku) a dvakrát do roka pořádá „Event“ kde jsou pozváni zákazníci. Součástí této události jsou malé výstavní stolky pro účel prezentace dodavatelů a soubor přednášek na různá témata.

https://www.swisscleanroomconcept.ch/

×

E-katalog byl přesměrován na stránky firem skupiny BLOCK.️

×

Budete přesměrování na webovou stránku blocktechnology.eu

Tento produkt nabízí společnost BLOCK Technology a.s., která je členem skupiny BLOCK®.


Zůstat na webu