Ve dnech 16.10. – 17.10.2019 jsme se účastnili mezinárodní výstavy a konference Lounges ve Vídni

29. 10. 2019

Vystavovali jsme zde v rámci německé Asociace VIP 3000, jejíž jsme členy.  Asociace VIP 3000 sdružuje a podporuje firmy v oblasti farmaceutického průmyslu.  Na výstavě jsme se prezentovali jako dodavatel komplexního řešení staveb a čistých prostor v oblasti farmaceutického průmyslu. Formou virtuální reality jsme informovali návštěvníky o systému BIM a digitalizaci ve stavebnictví, které jsme ve firmě zavedli.

Na výstavě nás zastupoval Uwe Claus Pakulat - Sales Manager ze společnosti BLOCK TECHNICAL AG, jež patří do skupiny firem BLOCK. Výstavy se zúčastnila také ředitelka divize projekce Vendula Cibulcová, která zde přednášela o využití BIM v našem oboru.

Prezentaci Venduly Cibulcové si můžete stáhnout zde.

Cílem Lounges bylo zprostředkovat společná setkání zástupců farmaceutických firem a špičkových dodavatelů čistých prostor pro farmacii. Společnosti vzájemně navazují kontakty, rozšiřují své odborné znalosti a seznamují se s nejnovějšími trendy.

Děkujeme všem, kteří navštívili náš stánek a přednášky během výstavy Lounges 2019 ve Vídni, ale také našim zástupcům, kteří po celou dobu poskytovali profesionální poradenství v oblasti Cleanroom Technology.

 

Fotogalerie

×

E-katalog byl přesměrován na stránky firem skupiny BLOCK.️

×

Budete přesměrování na webovou stránku blocktechnology.eu

Tento produkt nabízí společnost BLOCK Technology a.s., která je členem skupiny BLOCK®.


Zůstat na webu