Podpis smlouvy na generální dodávku inovačního centra pro společnost SovElMash

18. 06. 2019

Ve čtvrtek 13.6.2019 jsme podepsali významnou zakázku na generální dodávku projektování a výstavby inovačního centra pro společnost SovElMash: „Inovační centrum pro projektování, vývoj technologie a výzkum výroby energeticky úsporných asynchronních motorů a generátorů s kombinovaným vinutím a jejich systémů řízení“.

Podpis smlouvy proběhl ve slavnostní atmosféře za účasti zástupce ředitele Oddělení investiční a průmyslové politiky města Moskvy Emila Petrosyana, zástupce prefekta Zelenohradského administrativního okruhu města Moskvy Andreje Novožilova a generálního ředitele SEZ Technopolis Moskva Igora Iščenko.

Inženýrské centrum "SovElMash" bylo založeno pro navrhování, vývoj technologie a výrobu energeticky efektivních elektrických strojů s kombinovaným vinutím podle technologie "Slavjanka". Řešení vyvinutá společností SovElMash jsou určena pro rozsáhlou implementaci elektrických strojů s vysokou energetickou účinností při relativně nízkých nákladech
a odpovídají evropským normám, se současným zlepšením dalších provozních parametrů. Vyvíjené stroje, především asynchronní elektromotory, se používají téměř ve všech oblastech činnosti, od průmyslové výroby, bydlení a komunální služby až po elektrickou dopravu.

Jedná se o dodávku investičního celku „na klíč“, tedy od vypracování projektu pro stavební povolení, realizační projektovou dokumentaci, přes samotnou realizaci stavby až po uvedení do provozu. Celý projekt bude zpracován ve 3D.

Inovační centrum bude umístěno v Zelenogradu, na území zvláštní ekonomické zóny „Technopolis Moskva“, v Ruské federaci. Objekt musí být postaven do dvou let od podpisu smlouvy. Projekt je pro nás významný svým rozsahem, oblastí působnosti a svým umístěním. Bezcelní zóna „Technopolis Moskva“ je totiž vnímána jako Silicon Valley Moskvy.

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie

×

E-katalog byl přesměrován na stránky firem skupiny BLOCK.️

×

Budete přesměrování na webovou stránku blocktechnology.eu

Tento produkt nabízí společnost BLOCK Technology a.s., která je členem skupiny BLOCK®.


Zůstat na webu