Realizovali jsme jednu z největších komerčních laboratoří ve střední a východní Evropě

11. 09. 2017

21. září 2017 se slavnostně otevře nová špičková laboratoř pro farmaceutický průmysl, do které jsme zajišťovali kompletní dodávku, montáž a servis souborů měření a regulace, vzduchotechniky a laboratorního vybavení do čistých prostor. Laboratoř provozuje náš významný partner, společnost ALS Czech Republic (alsglobal.cz). Z pohledu nabízených služeb a kapacit, jde o jednu z největších komerčních laboratoří v regionu střední a východní Evropy.

V komplexu o rozloze 380 m2 v průmyslovém parku Harfa v Praze – Libni budou prováděny chemické a fyzikální zkoušky léčiv a dalších farmaceutických materiálů. Společnost reaguje na zvyšující se poptávku po chemických a fyzikálních testech léčiv a farmaceutických materiálů a na stále přísnější požadavky na kvalitu jejich provedení.

Portfolio testovaných matric zahrnuje farmaceutické suroviny, API, vody lékopisné kvality i finální lékové formy. Laboratoř se bude moci pyšnit nejmodernějším vybavením a technologiemi, např. kapalinovými chromatografy (HPLC), plynovými chromatografy a ICP a disolučními lázněmi. 

Fotogalerie

×

E-katalog byl přesměrován na stránky firem skupiny BLOCK.️

×

Budete přesměrování na webovou stránku blocktechnology.eu

Tento produkt nabízí společnost BLOCK Technology a.s., která je členem skupiny BLOCK®.


Zůstat na webu