Pharmtech 2018

06. 11. 2018

Navštivte náš stánek na mezinárodní výstavě  Pharmtech & Ingredients v Moskvě v Rusku. Pharmtech & Ingredients je největší mezinárodní výstava v Rusku a zemích Eurasijská unie (EEU) představující zařízení, technologie a suroviny pro výrobu farmaceutických přípravků, potravinových doplňků, krevních derivárů a kosmetiky. Výstava se bude konat 20. – 23. listopadu 2018 na výstavišti Crocus Expo. Tento rok nás najdete v hale 8, na stánku B411. Zastavte se u nás a naši obchodníci vám rádi představí celkové portfolio našich výrobků a služeb. Ani tento rok zde nebudou chybět exponáty z naší vlastní výroby. Na stánku si můžete prohlédnout:

 

IZOLÁTOR

Dvoukomorový izolátor určený k navažování. Skládá se z pracovní komory a přestupníku. Pracuje v podtlakové atmosféře ve třídě čistoty „C” s turbulentním prouděním. Izolátor je vybaven připojením na dusík a je možné ho provozovat v dusíkové atmosféře.

 

VIRTUÁLNÍ REALITA A PREZENTACE BIM (INFORMAČNÍ MODEL BUDOVY)

Virtuální prohlídka části farmaceutického provozu, doplněná o prezentaci systému BIM. (BUILDING INFORMATION MODELING - INFORMAČNÍ MODEL BUDOVY).

Informační model budovy je digitální inteligentní model, který reprezentuje fyzický a funkční objekt s jeho charakteristikami. BIM slouží jako otevřená databáze informací a usnadňuje výměnu informací v rámci procesu návrhu projektu, výstavby a používání budovy. Umožňuje tvořit a spravovat projekty rychleji, ekonomičtěji a s nižším dopadem na životní prostředí.

 

VZORKY PŘÍČEK ČISTÝCH PROSTOR – VLASTNÍ VÝROBA V NIŽNÉM NOVGORODU

 

 

KÓD PRO LÍSTEK ZDARMA: 

Navštivte stránky Pharmtech & Ingredients, zadejte promo kód a získejte volnou vstupenku. 

http://www.pharmtech-expo.ru/en-GB/visitors/e-ticket.aspx

Promo kód: pha18eKOKC 

×

E-katalog byl přesměrován na stránky firem skupiny BLOCK.️

×

Budete přesměrování na webovou stránku blocktechnology.eu

Tento produkt nabízí společnost BLOCK Technology a.s., která je členem skupiny BLOCK®.


Zůstat na webu