Naši zaměstnanci předvedli žákům základních škol kouzlo technických oborů

16. 10. 2017

Minulý pátek, 13. října,  proběhl na naší pobočce ve Valašském Meziříčí Technický jarmark 2017, na kterém jsme uvítali celkem 85 žáků ze základních škol Lešná, Kelč a z valašskomeziříčské ZŠ Salvator.

Technický jarmark je určen pro žáky 8. a 9. tříd základních škol. Jeho cílem je vzbudit v účastnících zájem o technické obory a pomoci jim při výběru správné střední školy. Naše společnost se této akce zúčastnila již potřetí. Spolu s námi zde prezentovala své studijní a učební obory Střední průmyslová škola stavební z Valašského Meziříčí.

Žáci se u nás postupně seznamovali s činnostmi naší společnosti. Nejprve se v rámci prezentace dozvěděli o možnostech 3D projektování v programu Revit, následně jim byla představena práce v programu SolidWorks. Po prezentacích si naši malí návštěvníci prohlédli zkušebnu, kde si spolu s vývojovým týmem vyzkoušeli např. práci v izolátoru, laminární proudění vzduchu, atd. 

Děkujeme všem, kteří se na organizaci a přípravě této akce podíleli. Věříme, že jsme společně přispěli k tomu, aby si žáci vybrali ten správný obor!

×

E-katalog byl přesměrován na stránky firem skupiny BLOCK.️

×

Budete přesměrování na webovou stránku blocktechnology.eu

Tento produkt nabízí společnost BLOCK Technology a.s., která je členem skupiny BLOCK®.


Zůstat na webu