KÖTTERMANN - mezinárodní setkání obchodních partnerů

05. 03. 2019

Ve společnosti KÖTTERMANN (člen skupiny BLOCK) v německém Hänigsenu proběhlo 27.2.-28.2.2019 mezinárodní setkání obchodních partnerů. 

Obchodní partneři zde měli možnost setkat se zástupci společnosti BLOCK a prodiskutovat nové možnosti spolupráce. Byla jim představena celá skupina BLOCK a všechny naše produkty. Produktový manažer Jiří Hruboň měl přednášku na téma Izolátorová technologie, dekontaminační prokládací kabina a vyvíječ par peroxidu vodíku. Vedoucí vývoje Radek Šulák představil komponenty pro vestavby čistých prostor.

Izolátor, dekontaminační kabina i vyvíječ par peroxidu vodíku jsou také dlouhodobě vystaveny v jednom z showroomů společnosti KÖTTERMANN. 

Pro obdobné příležitosti se v areálu společnosti KÖTTERMANN nachází moderní školící centrum, tzv. Akademie Köttermann. V průběhu roku zde probíhají tréninky s více než 1.300 interními a externími účastníky. Jedná se například o průběžné vzdělávání zaměstnanců a obchodních partnerů, nebo o školení montáží a servisu. Areál akademie je také oblíbeným místem pro pořádání obchodně-společenských akcí a obchodních konferencí.

Fotogalerie

×

E-katalog byl přesměrován na stránky firem skupiny BLOCK.️

×

Budete přesměrování na webovou stránku blocktechnology.eu

Tento produkt nabízí společnost BLOCK Technology a.s., která je členem skupiny BLOCK®.


Zůstat na webu