Stali jsme se generálním partnerem BLOCK Valašského poháru MTB

06. 03. 2019

Jak jste již možná zaregistrovali, tak dvacátý ročník Valašského poháru MTB odstartuje s novým generálním sponzorem.  Pro následující tři roky se stane společnost BLOCK a.s. oficiálním partnerem seriálu čtyř samostatných závodů horských kol. Tento závod je pořádán občanským sdružením SK EDIE TEAM Vsetín.

,, Velice nás těší, že můžeme společnost BLOCK a.s. přivítat na závodech jako našeho generálního partnera,‘‘ uvádí Ivan Machulka, jeden z členů SK EDIE Teamu Vsetín.

Samotný seriál je organizován do čtyř samostatných závodů. Po skončení každého závodu proběhne vyhlášení nejlepších závodníků a po skončení celého seriálu budou vyhodnoceni a odměněni nejlepší v jednotlivých kategoriích.

Prvním místem závodů je obec Veselá, tento závod se uskuteční již 1. května tohoto roku. Dále budou následovat závody v Ratiboři, Jablůnce a Semetíně. Termíny budou zveřejněny na plakátech a na webu pořadatele.

Výhodou této sportovní události je, že se ji může účastnit celá rodina. Jedná se totiž nejen o závody pro děti ale i dospělé. Pokud máte děti ve věku od tří do osmi let, neváhejte je na BLOCK Valašský pohár MTB přihlásit. Pro tyto děti je připravena technicky nenáročná trať, kterou zvládne i malý začátečník. Pro děti od 10 let jsou každoročně připravovány náročnější tratě, vhodné pro zkušenější účastníky. Nezapomeňte na přilbu, ta je pro účastníky závodů povinná.

Registrace na BLOCK Valašský pohár MTB bude možná na webových stránkách od 1. dubna 2019.

Celé dění kolem závodů můžete sledovat na facebooku BLOCK Valašský pohár MTB.

×

E-katalog byl přesměrován na stránky firem skupiny BLOCK.️

×

Budete přesměrování na webovou stránku blocktechnology.eu

Tento produkt nabízí společnost BLOCK Technology a.s., která je členem skupiny BLOCK®.


Zůstat na webu