BLOCK na veletrhu Lounges 2019 v Německu

14. 02. 2019

5.–7. února 2019 jsme se zúčastnili výstavy a konference Lounges 2019 v Karlsruhe, abychom představili své nové produkty a řešení.  Jedná se o jednu z nejnavštěvovanějších konferencí svého druhu v Německu. Vystavovali jsme zde v rámci německé Asociace VIP 3000, jejíž jsme členy.  Asociace VIP 3000 sdružuje a podporuje firmy v oblasti farmaceutického průmyslu.  Stánek jsme sdíleli společně s firmou ZETA Biopharma GmbH.

Na výstavě jsme se prezentovali jako dodavatel komplexního řešení staveb a čistých prostor v oblasti farmaceutického průmyslu. Formou virtuální reality jsme informovali návštěvníky o systému BIM a digitalizaci ve stavebnictví, které ve firmě postupně zavádíme. 

Měli jsme zde také dvě přednášky:  Na téma BIM hovořila naše ředitelka divize projekce Vendula Cibulcová, přednášku o úspěšně realizované zakázce pro společnost Pharmstandard představil senior product manager Petr Jirkovský. Na stánku nás zastupovali Uwe Pakulat a Alexander Fischer z naší německé kanceláře.

Děkujeme všem, kteří navštívili náš stánek a přednášky během výstavy Lounges 2019, ale také našim obchodníkům, kteří se postarali skvělou atmosféru na stánku a po celou dobu poskytovali profesionální poradenství v oblasti Cleanroom Technology. Již nyní se těšíme na další společné setkání při Lounges 2020 nebo jiných příležitostech.

Fotogalerie

×

E-katalog byl přesměrován na stránky firem skupiny BLOCK.️

×

Budete přesměrování na webovou stránku blocktechnology.eu

Tento produkt nabízí společnost BLOCK Technology a.s., která je členem skupiny BLOCK®.


Zůstat na webu