O společnosti
O společnosti BLOCK a.s. se od svého založení v roce 1991 orientuje na komplexní služby v projektové přípravě, výrobě, výstavbě a následném servisu investičních celků s náročnými technologiemi a vysokou kvalitou prostředí (čisté prostory).

O společnosti

Jsme respektovanou, úspěšnou a inovativní nadnárodní skupinou firem BLOCK® působící v mnoha zemích celého světa již od roku 1991.

Realizujeme funkčně nadčasové investiční celky s náročnými technologiemi  (HIGH technologie) a vysokou kvalitou prostředí (clean rooms).  Profilujeme se jako projekční, inženýrská a dodavatelská firma se zkušenou skupinou techniků, technologů a inženýrů pro řízení a realizaci staveb.

Svým zákazníkům nabízíme komplexní služby v projektové přípravě, výrobě, výstavbě i následném servisu. Naše řešení garantují optimalizaci  investičních  i provozních  nákladů a kladou důraz na důslednou ochranu životního prostředí.

Naše realizace jsou podpořeny vlastním výrobním programem.

Realizujeme stavby pro farmacii a biotechnologii, zdravotnictví, vědu a výzkum, mikroelektroniku, automotive a jiné průmyslové stavby s clean room technologiemi.

Víme, že perfektní výsledky vyžadují perfektní podmínky, a proto je naší filosofií vytvořit dokonalé prostředí a podmínky pro Vaši práci, na které se můžete plně spolehnout a na svoji práci maximálně soustředit.

 

 

  © Copyright BLOCK a.s. 2013